sniper_rkka (sniper_rkka) wrote,
sniper_rkka
sniper_rkka

Это не просто круто - это уже ваще.


Оригинал взят у ne_skazu в Это не просто круто - это уже ваще.
Російські спецслужби схоже посилили свою активність щодо вербування лікарів воєнкоматів Західної України в час проголошеної владою Великої Соборної Бандерівської Української України мобілізації добровольців та патріотів України.

—З нашого району мали мобілізувати 1700 чоловіків, а повістки прийшли абсолютно всім, — каже 57-річна Олена Лакатош із Богородчан. — Повістки отримали чоловік і син. Сина забрали в Чернігів, хоч він і має проблеми зі шлунком. Тепер хочуть забрати ще й чоловіка. Не дивляться, що з нашої родини вже є призовник. Хочуть мобілізувати напівглухого сусіда. От як воюватиме, коли не чутиме командира?

Серед лікарів можуть бути російські шпигуни - каже Василь, мешканець Івано-Франківська. - Ми знаємо продажність наших лікарів-хабарників. Вони навмисно зятягують медогляд і приписують неіснуючі хвороби призовникам.

На думку народного депутата України Руслана Марцінківа, "основною причиною є  інформаційна та агентурна робота ФСБ на Прикарпатті", - коротко прокоментував нардеп.

Перевод с дер.мовы:

Спецслужбы России массово вербуют врачей военкоматов Западной Украины, чтобы здоровых мужчин не призывали, а призывали глухих и слепых.
Tags: Украина, деградация
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments